O nas

Jestem lekarzem stomatologiem. Ukończyłem Wydział Stomatologiczny Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu (obecny Śląski Uniwersytet Medyczny). W 1998 roku, z dyplomem lekarza stomatologa w kieszeni, rozpocząłem swoją  wielką przygodę ze STOMATOLOGIĄ.

We własnym gabinecie stomatologicznym, który prowadzę od 2000 roku, nieustannie staram się zapewnić swoim Pacjentom gwarancję najwyższej jakości usług, wykorzystując wyłącznie bezpieczne, najwyższej jakości materiały stomatologiczne. Oferuję leczenie w komfortowo wyposażonym, klimatyzowanym budynku, z wykorzystaniem najnowszych technologii zgodnych ze światowymi trendami. Współpracuję  wyłącznie z renomowanym laboratorium techniki dentystycznej.

W trosce o wysoki standard usług nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje, ucząc się od najlepszych, na licznych szkoleniach i konferencjach.

W  swojej pracy kieruję się indywidualnym podejściem do każdego Pacjenta i jego potrzeb, stosując różne rozwiązania stomatologiczne, dostosowane do preferencji i możliwości finansowych.

STOMATOLOGIA jest moją pasją, a ze szczególnym upodobaniem zajmuję się  zagadnieniami z zakresu endodoncji (leczenia kanałowego zębów), protetyki a także problemem choroby okluzyjnej.

Codziennie staram się sprostać oczekiwaniom swoich Pacjentów, lecząc ich w miłej, przyjaznej i pełnej uśmiechu atmosferze. Dbając o Państwa komfort psychiczny  i intymność naszych wizyt, poświęcam każdemu odpowiednią  ilość czasu, starając się odpowiedzieć na każde pytanie, rozwiać każdą obawę i pomóc podjąć najlepszą decyzję.

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA WIZYTĘ !